ÖZELLİKLER

Ekran: OLED
Ekran Boyutu: 5,7 inç
Çözünürlük: 1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080)
Yenileme Hızı: 120 Hz, 90 Hz
Görüş Alanı: Yaklaşık 100 derece
Mikrofon: Entegre
Sensörler: İvme ölçer, jiroskop
Bağlantı: HDMI, USB

İşlemci Ünitesi İşlevi

3D ses işleme, Sosyal Ekran (yansıtma modu, ayrı mod), Sinematik mod

PlayStation VR

Yeni PlayStation VR ile sizin için yepyeni ve bambaşka bir hayat başlıyor. İçinde başka maceralar ve hikâyeler barındıran sihirli bir hayat… Sadece gözlüğü takın ve istediğiniz dünyaya kendinizi ışınlayın. Artık oyun oynamayacak, aynı zamanda oyunu yaşayacaksınız.

PlayStation VR Nedir?

Bir oyun evreninin merkezine yolculuk yapmanızı sağlayacak PS VR, PS4 ailesinin tüm konsolları ve PS VR ile uyumlu bir şekilde çalışan bir sanal gerçeklik gözlüğüdür. Yapmanız gereken tek şey gözlüğü PS4 cihazına bağlamak ve PlayStation Camera ile eşleştirmek. Geleceği hem görüp hem de yaşayabileceğiniz PlayStation VR, 5,7 inç OLED ekrana sahip. Bu ekran sayesinde hiper gerçeklikte, 360 derecelik bir 3D tecrübesi yaşayacaksınız. Saniyede 120 kare ileten bu teknolojinin en özel taraflarından biri ise tüm karelerin süper düşük gecikme performansıyla kesintisiz bir tecrübe sunuyor olması.

En Gerçek 3D Ses Teknolojisi

İçine girdiğiniz oyun dünyasında performansınızı doğrudan etkileyecek en önemli şeylerden biri, seslerin tam olarak nereden geldiğini anlayabilmektir. PlayStation VR, tüm seslerin yönünü ve mesafesini doğru bir şekilde iletiyor. Kulaklarınızdan gelen seslerle birlikte yepyeni bir boyut keşfedeceksiniz. Ayrıca çevrimiçi oyunlarınızda arkadaşlarınızla iletişim kurmak da VR ile çok kolay çünkü gözlüğe entegre bir mikrofon var. Bu mikrofonla etrafınızda gördüğünüz sanal gerçeklik algısı güç kazanacak!

PlayStation VR Aksesuarları

PlayStation Camera & PlayStation Move Kontrol Cihazı

PS VR’ı en iyi şekilde deneyimlemek için bazı aksesuarlara ihtiyacınız var. Bunların başında da PlayStation Camera geliyor. Sizi tamamen oyunun içine sokacak bu kamera, nerede olursanız olun PlayStation Move kontrol cihazının yuvarlak kafasını takip ediyor ve sürekli olarak oyunun merkezinde kalmanızı sağlıyor. .

Dualshock 4

PlayStation’ın hassas kontrol cihazı VR sayesinde yepyeni bir boyut kazanıyor. Kablosuz PS kontrol cihazı, kamera ile kusursuz bir takip performansı yakalıyor. Böylece attığınız her hareket oyun dünyasına da yansıyor.

PlayStation VR Oyunları

Yenilikçi oyunların merkezine yolculuğa çıkacağınız PS VR, bugüne kadar oynadığınız tüm oyunların, bulmak için çabaladığınız tüm ipuçlarının ve savaştığınız tüm düşmanların boyutunu değiştiriyor. Artık her oyun, size aynı zamanda yepyeni birçok hayat ve macera sunacak.

İşte PlayStation VR için özel olarak geliştirilen oyunlar: Until Down: Rush Of Blood: Gerilim, insan ilişkileri ve korku bir arada! Kaçacak yer bulsanız iyi edersiniz! Batman: Arkham VR: İlk defa Batman’e bu kadar yaklaşacaksınız. Arkham’ın tüm sokakları size emanet. Robinson: The Journey: Hikâyesi olan oyunları seviyorsanız Robinson’un dünyasından ayrılıp gerçek dünyaya dönmek çok zor olacak. Here They Lie: Gizemli bir dünyanın kapısından içeri girmeye hazırsanız, gözlüğü çok geç kalmadan takmanızda fayda var. Tumble VR: Kesintisiz aksiyon yaşayacağınız Tumble VR aynı zamanda sürekli zekânızı kullanmanızı ve imkansızı başarmanızı sağlayacak. Resident Evil 7 Biohazard: Yıllardır oynadığınız bir oyunun kapılarından gerçekten geçecek ve sınırsız bir özgürlükle bu dünyayı tekrar tecrübe edeceksiniz.

PS4 Pro VR
Satış ve Destek Hizmetleri

Satın Alın